Kthehu lart

Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United

Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United GazetaExpress

Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 13:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Sherri i këtij lojtari dështoi transferimi i Coutinhos në Barcelonë

   Sherri i këtij lojtari dështoi transferimi i Coutinhos në Barcelonë 0

  Të tjera

  • Dy gola për dy minuta, Messi i jashtëzakonshëm

   Dy gola për dy minuta, Messi i jashtëzakonshëm 0

  • Suarez shënon për Barcelonën

   Suarez shënon për Barcelonën 0