Kthehu lart

Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United

Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United GazetaExpress E premte, 21 Prill 2017 13:15

Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 13:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Tronditet Reali, i lëndohet një yll në stërvitje 0

  Të tjera

  • Hazard trondit Chelsean (Foto) 0

  • Tifozi i Real Madridit bëhet për spital (Video) 0