Kthehu lart

Befasi: Ky lojtar i Arsenalit dëshiron qëndrimin e Wengerit

Befasi: Ky lojtar i Arsenalit dëshiron qëndrimin e Wengerit GazetaExpress

Oliver Giroud shpreson se Arsene Wenger do të vazhdojë kontratën me Arsenalin

Sulmuesi francez, Oliver Giroud e ka shprehur haptazi dëshirën e tij që trajneri Arsene Wenger të qëndrojë në Emirates.

Ai tha se të gjithë lojtarët duan që Wenger të qëndrojë dhe ai ka përkrahjen e futbollistëve.

“Ne duam që Wenger të nënshkruaj kontratë të re. Ne duam që ai të vazhdojë këtë aventurë, sepse të gjithë e përkrahim”, tha Giroud për InfoSport Plus. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 22:05
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës

   Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës 0

  Të tjera

  • Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga

   Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga 0

  • Çfarë ka humbur Luis Suarez!

   Çfarë ka humbur Luis Suarez! 0