Kthehu lart

Bayern shënon edhe golin e tretë ndaj Celtic

Bayern shënon edhe golin e tretë ndaj Celtic GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 21:54

Bayern Munich ka shënuar për 3:0 ndaj Celtic në Allianz Arena, me golin e qendërmbrojtësit, Mats Hummels

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 21:54
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Prishtina u kthehet fitoreve, mposht Vllazninë e Pozheranit 0

  Të tjera