Kthehu lart

Bayern kërkon ish-portierin e Barcelonës (Foto)

Bayern kërkon ish-portierin e Barcelonës (Foto) GazetaExpress

André Onana, portieri i Ajaxit, mund të transferohet në Bayern Munich

Drejtuesit e Bayern Munichut janë në kërkim të një portieri të ri, pas problemeve që Manuel Neuer po ka me lëndimet.

Sipas RMC, gjiganti nga Bundesliga ka shfaqur interesim për portierin e Ajaxit, André Onana, përcjell Express.

Reprezentuesi i Kamerunit ishte pjesë e Barcelonës mes viteve 2010-2015. /Express/

 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 11:25
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Sherri i këtij lojtari dështoi transferimi i Coutinhos në Barcelonë

   Sherri i këtij lojtari dështoi transferimi i Coutinhos në Barcelonë 0

  Të tjera

  • Dy gola për dy minuta, Messi i jashtëzakonshëm

   Dy gola për dy minuta, Messi i jashtëzakonshëm 0

  • Suarez shënon për Barcelonën

   Suarez shënon për Barcelonën 0