Kthehu lart

​Bastoret tregojnë fituesin e ndeshjes Kosovë-Islandë (Foto)

​Bastoret tregojnë fituesin e ndeshjes Kosovë-Islandë (Foto) GazetaExpress

Kosova duket se ka shumë pak gjasa ndaj Islandës në ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës

Sipas bastoreve Kombëtarja e Islandës është favorite në ndeshjen ndaj Kosovës, e cila do të zhvillohet me 24 mars në Shkodër.

Fitorja e Islandës kotohet me 1.29 euro, barazimi me 5.50, ndërsa fitoja e Kosovës me 9.00. /Express/


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 22:30
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • 10 të nominuarit për golin më të bukur të vitit

   10 të nominuarit për golin më të bukur të vitit 0

  Të tjera