Kthehu lart

Barcelona shënon dy gola të shpejtë, Messi shënon nga gjuajtja e lirë

Barcelona shënon dy gola të shpejtë, Messi shënon nga gjuajtja e lirë GazetaExpress

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Olympiacos, me anë të sulmuesit Leo Messi dhe mbrojtësit të majtë, Digne


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Tetor 2017 22:07
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera