Kthehu lart

Barcelona shënon dy gola të shpejtë, Messi shënon nga gjuajtja e lirë

Barcelona shënon dy gola të shpejtë, Messi shënon nga gjuajtja e lirë GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 22:07

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Olympiacos, me anë të sulmuesit Leo Messi dhe mbrojtësit të majtë, Digne


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 22:07
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera