Kthehu lart

Autogol qesharak në ndeshjen Barcelona – Olympiacos

Autogol qesharak në ndeshjen Barcelona – Olympiacos GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 21:06

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Olympiacosit në Camp Nou, me autogolin e shënuar nga Nikolaou në minutën e 18’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 21:06
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Prishtina u kthehet fitoreve, mposht Vllazninë e Pozheranit 0

  Të tjera