Kthehu lart

Autogol në ndeshjen Juventus – Sporting

Autogol në ndeshjen Juventus – Sporting GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 20:59

Skuadra e Juventusit është duke humbur në shtëpi nga Benfica, me autogolin e shënuar nga Alex Sandro

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 20:59
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera