Kthehu lart

Aubameyang trondit Dortmundin, gëzon Milanin

Aubameyang trondit Dortmundin, gëzon Milanin GazetaExpress E shtune, 12 Gusht 2017 21:47

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e ka përjashtuar mundësin e largimit nga Borussia Dortmund.

Ditë më parë u raportua si nga ana e lojtarit po ashtu edhe klubit se Pierre-Emerick Aubameyang do të qëndrojë edhe për së paku një edicion në Bundesliga.

Por, tani është vetë sulmuesi që ka thënë të kundërtën, duke i dhënë sinjale pozitive Milanit, që po këmbëngul për 28 vjeçarin.

“E ardhmja ime? Pyetje e vështirë, do të shohim çfarë do të ndodhë”, tha sulmuesi për Sky Sports Germany. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Gusht 2017 21:47
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Barça heq dorë nga Coutinho, transferon ish yllin e Realit (Foto) 0

  Të tjera