Kthehu lart

Atalanta e Berishës i shënon Dortmundit

Atalanta e Berishës i shënon Dortmundit GazetaExpress

​Atalanta po fiton 1-0 kundër Borussia Dortmundit, rezultat ky që mund ta dërgojë në fazën tjetër të Europa League, falë dy golave në udhëtim. Për 1-0, për ta ndezur edhe më shumë ndeshjen, realizoi Rafael Toloi në minutën e 11’të.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shkurt 2018 21:37
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera