Kthehu lart

​Arsenal shënon gjashtë gola në fitoren ndaj BATE

​Arsenal shënon gjashtë gola në fitoren ndaj BATE GazetaExpress

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium

Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider, pas fitores së lartë prej 6:0 ndaj BATE.

Golat për vendësit i shënuan Debuchy, Walcott, Wilshere, Polyakov, Giroud dhe Elneny.

Pas kësaj fitoreje, Arsenal kalon në mesin e 32 skuadrave në Europa League si lider i Grupit H me 13 pikë. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 22:53
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

   ​Golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve 0

  Të tjera

  • Ramos gëzon Reali

   Ramos gëzon Reali 0

  • ​Lëndohet ylli i Barcelonës, mungon në El Clasico

   ​Lëndohet ylli i Barcelonës, mungon në El Clasico 0