Kthehu lart

​Arsenal shëno supergol

​Arsenal shëno supergol GazetaExpress

Arsenal ka kaluar në epërsi ndaj BATE në Europa League, me golin e shënuar nga mbrojtësi i djathtë francez, Debuchy

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 21:18
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  Të tjera

  • Lionel Messi humbi penalltinë

   Lionel Messi humbi penalltinë 0

  • Barcelona nuk di të ndalet, shënon sërish Suarez

   Barcelona nuk di të ndalet, shënon sërish Suarez 0