Kthehu lart

​Ajeti shënon gol të bukur, i anulohet padrejtësisht

​Ajeti shënon gol të bukur, i anulohet padrejtësisht GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 22:00

Sulmuesi i Baselit, Albian Ajeti ka shënuar një gol të bukur ndaj CSKA Moscow, por që padrejtësisht është anuluar nga gjyqtari anësor për pozitë jashtë loje

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 22:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera