Kthehu lart

A mund ta përmbysë Barcelona PSG-në? Nuk do ta besoni çfarë thotë Zidane

A mund ta përmbysë Barcelona PSG-në? Nuk do ta besoni çfarë thotë Zidane GazetaExpress

Barcelona do ta ketë të vështirë kundër PSG-së në ndeshjen e kthimit të Champions League

Për shumë kë Barcelona tashmë është e eliminuar nga Liga e Kampionëve, pas humbjes 4:0 në Francë nga PSG-ja.

Por, në Kataluni besojnë të kundërtën, derisa edhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, beson se Barcelona është e aftë të bëjë gjëra të mëdha.

“Ne nuk shikojmë se çfarë bëjnë të tjerët, vetëm punën tonë. Megjithatë mendoj se ajo fitore erdhi për PSG-në erdhi pasi ata ishin në formë të mirë dhe Barcelona humbi sepse nuk ishte në më të mirën e saj. Por, ka edhe një ndeshje të kthimit dhe të gjithë e dimë se Barcelona është ekip i shkëlqyer dhe se mund të bëjnë gjëra në këtë garë”, deklaroi Zidane. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 17 Shkurt 2017 16:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • 10 të nominuarit për golin më të bukur të vitit

   10 të nominuarit për golin më të bukur të vitit 0

  Të tjera