Kthehu lart

A është fajtor Enrique për humbjen turpëruese të Barçës nga PSG-ja? Kështu përgjigjet Suarez

A është fajtor Enrique për humbjen turpëruese të Barçës nga PSG-ja? Kështu përgjigjet Suarez GazetaExpress E premte, 17 Shkurt 2017 17:12

Suarez mbron Luis Enriquen

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, është duke u kritikuar për atë humbjen turpëruese të spanjollëve ndaj francezëve në Ligën e Kampionëve, ku PSG-ja mposhti Barçën 4:0, shkruan Marca, përcjell Gazeta Express.

Për shumë kë fajtori kryesor është Luis Enrique, por jo edhe për lojtarët e Barcelonës, të paktën kështu mendon sulmuesi, Luis Suarez.

“Aspak. Kemi shijuar momente të mira falë tij dhe tani që vuajmë duhet të jemi të bashkuar. Fitojmë së bashku dhe humbasim së bashku. Të bashkuar duhet të shikojmë përpara”, tha Suarez. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 17 Shkurt 2017 17:12
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera