Kthehu lart

​10 kandidatët që mund zëvendësojnë Enriquen në Barcelonë

​10 kandidatët që mund zëvendësojnë Enriquen në Barcelonë GazetaExpress

Barcelona është në kërkim të një trajneri për edicionin e ardhshëm

Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim.

Drejtuesit e skuadrës janë në kërkim të një trajneri të ri, me Massimiliano Allegrin e Juventusit si favoritin kryesor, shkruan AS.

Këta janë 10 kandidatët për trajner të Barcelonës: Ernesto Valverde, Jorge Sampaoli, Laurent Blanc, Ronald Koeman, Eusebio, Oscar García, Frank de Boer, Phillip Cocu, Juan Carlos Unzué, Quique Setién, Massimiliano Allegri 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 20:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard barazon gjithçka

   Hazard barazon gjithçka 0

  Të tjera

  • Muller shënon kundër Celticut

   Muller shënon kundër Celticut 0

  • Autogol në ndeshjen Juventus – Sporting

   Autogol në ndeshjen Juventus – Sporting 0