Tahiri e kryen stërvitjen e para zyrtare në Lojërat Olimpike Dimërore


08/02/2018

Sportivi i vetëm që e përfaqëson Kosovën në këto lojëra dhe atë për herë të parë në histori, garën e parë në këtë disiplinë do ta zhvillojë të dielën, raporton Express.

Tahiri ka thënë se pret paraqitje më të mirë në dy stërvitjet e radhës.

Ai do t’i zhvillojë edhe dy stërvitje tjera para garës të së dielës, të premten dhe shtunën. /Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart