Shtyhen tifozët kuqezi me ata francez (Video)


15/06/2016

Franca dhe Shqipëria do të takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të Grupit A të Euro 2016.

Tifozët e të dy skuadrave tashmë kanë mbushur rrugët e Marsejit dhe kanë filluar të shtyhen në mbrojtje të kombëtareve të tyre. /Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart