Shpërthen Milan, pas Bonuccit transferon edhe një yll tjetër nga Serie A


14/07/2017

Ylli i Juventusit, Leonardo Bonucci, nuk pritet të jetë përforcimi i fundit i Milanit në këtë afat kalimtar.

Sipas Sky Sport Italia, Milani është ende i interesuar që ta transferojë sulmuesin e Torinos, Andrea Belottin, përcjell Express.

Belotti ka oferta edhe nga Manchester United dhe Chelsea, por kalimi në San Siro është një destinacion i mundshëm.

Milani deri më tani ka transferuar tetë lojtarë: Antonio Donnarumma, Mateo Musacchio, Andrea Contin, Andre Silvan, Hakan Calhanoglun, Ricardo Rodriguezn, Fabio Borini dhe Franck Kessien. /Express/ 

load

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart