“Dardanët” urojnë Pavarësinë me një video të veçantë


17/02/2018

“10 vjet shtet. Të rritur nga lufta, më të fortë se frika!”, kanë shkruar “Dardanët” në Facebook.

Ata kanë festuar duke manovruar me motorë me katër rrota, shpalosur flamuj të Kosovës dhe Shqipërisë nën ritmin e këngës, transmeton Express.

Videos i është bashkangjitur kënga “Unë të dua sa Kosovën”.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë. /Express/ 

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart