Balotelli debuton me gol të bukur në Marseille - Gazeta Express

Balotelli debuton me gol të bukur në Marseille

25/01/2019 23:31

Skuadra e tij pësoi humbje në shtëpi nga Lille në kuadër të Ligue 1, raporton Gazeta Express.

Balotelli nuk luajti nga fillimi, mirëpo u inkuadrua në minutën e 74’ dhe golin e vetëm për skuadrën e  tij e shënoi në minutën e 90’ të ndeshjes.

Ish-sulmuesi i interit e Milanit, u largua nga Nice më 23 janar, për t’iu bashkuar skuadrës së Rudi Garcias, që aktualisht është në pozitën e shtatë të ligës elitare në Francë. /Gazeta Express/