Kthehu lart

Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë (Foto)

Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë (Foto) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 23:06

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është duke bërë një kërcim mjaft provokues duke ekspozuar të pasmet e saj më shumë seç duhet.

Vetëm pas 3  minutash ajo e hoqi videon, megjithatë portalet kanë mundur të ruajnë disa foto./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 23:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera