Kthehu lart

Yllka Kuqi sa joshëse në këtë fustan!

Yllka Kuqi sa joshëse në këtë fustan! GazetaExpress

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur.

Së fundi ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet me një fustan të bukur, transmeton Indeksonline.

Në këtë foto, Yllka shaqet e bukur në fustanin elegant të zi nga dizajneri i njohur kosovar Valdrin Sahiti.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 06:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera