Kthehu lart

Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur...i kërkon (Foto)

Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur...i kërkon (Foto) GazetaExpress

Mëngjesin e sotëm moderatori Turjan Hyska publikoi në rrjete sociale disa “dhurata” që i ka bërë bashkëshortes së tij Orinda Huta gjatë muajit të mjaltit.

Por mesa duket këngëtares bukuroshe nuk i mjaftojnë. Ajo ka publikuar në Instastories foton e një elefanti të vogël dhe i kërkon Turit t’ia blejë, madje ka menduar edhe emrin për të  “Jennifer”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Gusht 2017 13:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera