Kthehu lart

Sinani dedikim special për dashuritë e tij në këtë 8 Mars!

Sinani dedikim special për dashuritë e tij në këtë 8 Mars! GazetaExpress

Në ditën e gruas këngëtari i njohur Sinan Hoxha ka publikuar një dedikim special për dy gratë e rëndësishme të jetës së tij.

Ai nuk mund të mos uronte në këtë ditë nënën dhe bashkëshorten e tij Andrrën. “Gëzuar 8 Marsi dy dashuritë e mia,”-përfundon Sinani në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 17:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera