Kthehu lart

Si duhet të jetë një grua ideale sipas Ilda Bejlerit? (Foto)

Si duhet të jetë një grua ideale sipas Ilda Bejlerit? (Foto) GazetaExpress

Prezantuesja seksi Ilda Bejleri ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale.

Në këtë foto ajo tregon gjoksin e saj dhe gjithashtu shkruan sesi duhet të jetë një grua ideale: “Femra ideale është: Vogëlushe në shpirt, Grua në mendime, Femër në trup, Fëmije në ndjenja,”-përfundon postimi i Bejlerit./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Janar 2017 22:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera