Kthehu lart

Shqiprim Arifi lë pa fjalë, ja si e quan Gold AG-n?

Shqiprim Arifi lë pa fjalë, ja si e quan Gold AG-n? GazetaExpress

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte kandidati për kryetar të Preshevës, Shqiprim Arifi.

Ai tha se shpreson që do të marrë 51 përqind, në mënyrë që timonin e qeverisjes ta drejtojë vetë, i pavarur.

Kohë më parë reperi i njohur nga Presheva, Gold AG, kishte përkrahur publikisht Shqiprim Arifi.

Shqiprimi tha disa fjalë për Goldin poashtu.

Për më shumë ndiqni emisionin:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 21:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera