Kthehu lart

Shokon Fifi: Ai për ka vdekur!

Shokon Fifi: Ai për ka vdekur! GazetaExpress

Ajo ka krijuar një nga baladat më të bukura dhe të ndjera të Kënga Magjike.

Kënga “Zhurmë” e Fifit numëron më shumë se dy milion klikime edhe në You Tube.

Por balada e saj u komentua edhe si një projekt personal, që Fifi ia kishte kushtuar ish partnerit të saj dhe përgjigjen e ka dhënë vet këngëtarja. 

E pyetur në backstage-in e Kënga Magjike se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë, “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”./revistawho.com

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 09:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera