Kthehu lart

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Kemi 4 vjet bashkë, po pres që....

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Kemi 4 vjet bashkë, po pres që.... GazetaExpress

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka folur sot për herë të parë për mardhënien e saj me partnerin në emisionin ‘Rudina’ me moderatore, Rudina Magjistarin.

Gjatë emisionit Rozana ka thënë se partneri i saj punon në prokurori, por nuk është prokuror.

Këngëtarja rrëfen se pret një propozim për martesë që deri tani nuk e ka marrë.

Rozi po ashtu ka pranuar se është në një lidhje me oficerin gjyqësor prej 4 vitesh.

“Ka sens humori, është 70 % si babai i saj, më kujton babain” ka thënë Rozi.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 18:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera