Kthehu lart

Rikthehet Greta Koçi! Publikon "Përsëri"

Rikthehet Greta Koçi! Publikon "Përsëri" GazetaExpress

Këngëtarja Greta Koçi është rikthyer në tregun muzikor me një këngë të re,e cila vjen me titullin “Përsëri”.

Më në formë se kurrë Koçi ka sjellë për ndjekësit e saj një klip mjaft vjeshtëror, ndërkohë që ajo duket në formë mjaft të mirë fizike. Greta i kishte munguar tregut me një produksion të ri. “Përsëri” ka ardhur si produksion i Genc Prelvukaj me tekst të Eni Koçit, motrës së Gretës./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 13:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera