Kthehu lart

Rezarta Shkurta ndan me të gjithë foton më të bukur të jetës

Rezarta Shkurta ndan me të gjithë foton më të bukur të jetës GazetaExpress

Ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet siociale një nga momentet më të veçanta të jetës së saj.

Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta na ka treguar foton e parë që i ka shkrepur vogëlushes së saj. 

'Foto më e bukur e jetës sime. Foto e parë me hera Hoxhën' -ka shkruar Rezarta në foton e publikuar. 

Pas saj ka vijuar me një tjetër foto të bukuroshes , që tashmë është rritur dhe nëna e saj e ka quajtur princeshë. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 22:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera