Kthehu lart

Rashel Kolaneci ekspozon të pasmet në këto orë të vona!

Rashel Kolaneci ekspozon të pasmet në këto orë të vona! GazetaExpress

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci vijon të publikojë në rrjete sociale foto seksi dhe provokuese.

Këtë herë ajo ka ekspozuar të pasmet e saj duke u shfaqur më seksi se kurrë. Ajo shpesh “akuzohet” se ka bërë operacione plastike, por bukuroshja nuk e ka pranuar kurrë diçka të tillë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 22:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera