Kthehu lart

Që një dekadë me motrat Kardashian

Që një dekadë me motrat Kardashian GazetaExpress

Emisioni televiziv “Keeping up With the Kardashians”, feston 10 vjetorin!

E për këtë dekadë speciale, nëna me të bijat do të bëjnë një paraqitje speciale, ashtu siç dinë vetëm ato.

Në këtë videoklip secila paraqitet më e veçantë se sa tjetra.

Pesë vajzat e Chris Jenner janë të famshme falë bukurisë dhe provokimeve të tyre.

Video e publikuar nga Kylie Jenner është titulluar “Dekada e Kardashianeve”, e cila i shfaq me plot stil dhe bukuri!

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2017 23:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera