Kthehu lart

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it (Foto)

GazetaExpress

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel.

Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.
Edhe pse ndër dasmat më të komentuara në mediat botërore, çifti mbajti private momentet duke i publikuar tash disa prej këtyre momenteve për Vogue.
Aktorja 34 vjeçare shfaqet e magjishme në një fustan të bardhë, tekas shkëlqen në krah të bashkëshortit.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Korrik 2017 10:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera