Kthehu lart

(PROMO), EXPRESS ROZË (85): Morena Taraku, Linda Rei, Neki Emra, Zana Zhavelli, Kidda, Edita Sopjani, Shqipri Kelmendi

(PROMO), EXPRESS ROZË (85): Morena Taraku, Linda Rei, Neki Emra, Zana Zhavelli, Kidda, Edita Sopjani, Shqipri Kelmendi GazetaExpress

Edhe këtë javë emisioni Express Rozë vjen me ekskluzivitete nga bota e showbizit vendor.

 -Morena Taraku qan në intervistën e gjatë. Befasi e dhurata të shumta për bukuroshen, e cila zbuloi shumë të pa thëna nga jeta e saj. 

- Linda Rei rrëfen jetën e vështirë duke lindur mashkull e duke u ndjerë femër. 

- Neki Emra dhe Zana Zhavelli rrëfejnë historinë e tyre të dashurisë duke nisur nga takimi i parë e deri te zënkat.

-Kush është Kidda, djaloshi që u akuzua për vjedhje të emrit?

-Kush e mori In e kush Out nga Edita Sopjani e Shqipri Kelmendi?

Këto dhe shumë të tjera këtë të premte vetëm në Express Rozë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Shkurt 2017 15:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera