Kthehu lart

Party më i madh për shkollat e mesme…

GazetaExpress

Me iniciativën e një grupi të rinjsh do të organizohet party më i madh i përbashkët i të gjitha shkollave të mesme të Kosovës.

Party do të mbahet më datë 18 maj në Zone Club duke filluar nga ora 21:00.

Në party do të performojë artisti i njohur kosovar Butrint Imeri. DJët e famshëm, DJ Sixtynine dhe DJ Dinsanety do të argëtojnë të rinjët me muzikë.

Kjo pritet të jetë ndeja më e madhe e organizuar ndonjëherë e të gjitha shkollave te mesme të kësaj gjenerate.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Maj 2017 15:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera