Kthehu lart

Mëngjesi i vonë i Lori Hoxhës është një përrallë!

Mëngjesi i vonë i Lori Hoxhës është një përrallë! GazetaExpress

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha është duke e shijuar pafund qëndrimin në Paris gjatë këtyre ditëve.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga hoteli ku po qëndron, i cili ka pamje nga kulla Eiffel. Në këtë foto Lori, e cila sapo ka bërë dush është duke shijuar një mëngjes mjaft të mirë, ndonëse të vonë. Ajo duket më në formë se kurrë në këtë foto./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 14:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera