Kthehu lart

Mbani FRYMËN! Klaudia Pepa vjen "FLAKË" - VIDEO

Mbani FRYMËN! Klaudia Pepa vjen "FLAKË" - VIDEO GazetaExpress

Erdhi “L-ja” që të gjithë e prisnin. Pas video-kërcimit të parë mjaft sensual që balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa postoi në rrjetet social me gërmen e parë të emrit të saj “K”, balerina vjen shpërthyese në një tjetër kërcim.

Mjaft sexy, Klaudia Pepa me lëvizjet e saj sensuale, ka ndezur situatën jo vetëm brenda një palestre ku kryhet kërcimi, por edhe tek publiku që e sheh atë. 

Talenti i rrallë shqiptarë tashmë është duke vijuar karrierën e saj në Itali. Ish-bashkëshortja e koreografit shqiptar Albi Nako, po thyen tabutë edhe në shtetin fqinj, aty ku vite më parë kapi kupën e çmimit të dytë në programin e talenteve në kërcim, “Amici” të drejtuar nga Maria de Filipi. 

Edhe pse nuk mori kupën e fitores, Klaudia ishte e pëlqyera e publikut. 

Ky projekt do të sjellë edhe video të tjera të veçanta të Klaudias, e cila pritet të na surprizojë në cdo gërmë të emrit të saj. 


VIDEO

Video e pare, me germen "K".


/Gazeta Express

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 17:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera