Kthehu lart

Marina Fara rikthehet në vëmendje, godet me linjat bombastike (Foto)

Marina Fara rikthehet në vëmendje, godet me linjat bombastike (Foto) GazetaExpress

Marina Fara, vajza e këngëtares korçare është rikthyer me pozat e saj sexy.

Marina ka publikuar në InstaStory-n e saj një foto mjaft provokuese. Ajo ka pozuar buzë detit me rroba banje duke ekspozuar të pasmet dhe gjoksin bombastik. Kjo është një foto e bukuroshes e realizuar para disa kohësh  /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 12:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera