Kthehu lart

Majlinda edhe një herë dëshmon se është nëna më seksi e estradës

Majlinda edhe një herë dëshmon se është nëna më seksi e estradës GazetaExpress

Emri i saj është ndër më të komentuarit në mediet rozë.

Bëhet fjalë për modelen e njohur Majlinda Zeka e cila u bë e njohur që nga lidhja e saj me reperin e njohur Majk me të cilin edhe kanë një fëmijë, Roanin e vogël, transmeton Gazeta Express.

Bukuroshja Zeka, para disa muajve është bërë nënë për herë të parë. Por, ajo shumë shpejt ka arritur të kthejë në formë linjat e saj seksi.

Këtë mund ta vëreni përmes imazheve të shumta që ajo poston në rrjetet sociale. Natyrisht linjat e saj janë në formë pasi ajo edhe është shumë e përkushtuar në palestër.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe në Instastory ku në fokus vë të pasmet e saj. Kujtojmë se javë më parë, Majlinda ishte për pushime në Turqi./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 11:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera