Kthehu lart

Luana Vjollca përlotet në intervistë! Arsyeja do t’ju prekë shumë (VIDEO)

Luana Vjollca përlotet në intervistë! Arsyeja do t’ju prekë shumë (VIDEO) GazetaExpress

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, rrallëherë shfaqet në intervista.

Por ajo së fundmi, ka qenë e ftuara e kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, bukuroshja është përlotur në intervistë.

Se kush e ka bërë të përlotet, e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Mars 2017 12:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera