Kthehu lart

Luana Vjollca më seksi se kurrë shikoni çfarë ka publikuar (Video)

Luana Vjollca më seksi se kurrë shikoni çfarë ka publikuar (Video) GazetaExpress

Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video duke bërë bërë not dhe duke ekspozuar në këtë mënyrë linjat e saj.

Këtë herë ajo shfaqet në një video të publikuar në Instagram, ku duket më në formë se kurrë e veshur me një bikini ku duket më seksi se kurrë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Gusht 2017 14:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera