Kthehu lart

Luana ndez Stambollin, pozon ekstremisht sexy

Luana ndez Stambollin, pozon ekstremisht sexy GazetaExpress

​ Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. 

Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera ajo ka krijuar një varësi të çuditshme me ushqimin që i gatuajnë atje dhe e ka zhndëruar në të preferuarin e saj.

Pavarësisht se nuk i ndahet ushqimit ajo vazhdon të jetë super sexy. E veshur me një fustan që i tregon me detaje linjat trupore Luna duket mjaft ‘hot’. 

Me siguri ajo ndez zjarrin dhe në shtetin që ka vizituar së fundmi. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera