Kthehu lart

Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’ GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 22:50

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve.

Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për qëndrimin Fiorentinës e cila tha se “Duhet të na përshtatet ajo ne dhe jo ne asaj” duke iu referuar Keit.

“Fjori është interesante. Mendonte ndryshe Gerta, ndryshe Fiorentina. Ajo me mua e ka më duket. Jemi karaktere impulsivë. Thellë-thellë Fjori do të vijë një ditë te krevati im”, tha Kei teksa ishte e veçuar nga banorët e tjerë me Vivin duke shtuar “Bëj shaka”./Big Brother/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 22:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera