Kthehu lart

Laura Nezha i vuri flakën Klanit, shikoni si e ndezi ‘Pallatin e Kongreseve’

Laura Nezha i vuri flakën Klanit, shikoni si e ndezi ‘Pallatin e Kongreseve’ GazetaExpress

​Laura Nezha është kthyer në festivalin e ‘Këngës Magjike’ me një këngë që ka ndezur publikun.

 Më shume se  kënga ajo që u përfol më së shumti ishte kërcimi i saj provokues.

Laura ishte pjesë e këngëtarëve Vip që kënduan në natën e dytë të festivalit. Edhe këtë herë ajo elektrizoi publikun ‘Live’.

Kërcimi eksitues, që u përngjan atyre latine ka bërë që salla të elektrizohet. 

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 21:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera