Kthehu lart

Ky djalosh duket identik si Michael Jackson (Foto)

Ky djalosh duket identik si Michael Jackson (Foto) GazetaExpress

Pothuajse secili nga ne ka në botë një person që i ngjanë shumë, edhe pse nuk kemi lidhje gjaku.

Një rast i tillë është me një irianian dhe këngëtarin Michael Jackson shkuan lajmi.net

E siç bëhet e ditur, ky irianian i është nënshtruar operacioneve plastike për tu dukur si Jackson.

E mira në këtë mes është se ai ia ka arritur qëllimin!

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2017 11:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera