Kthehu lart

Kjo është fotoja më seksi nudo e Fjolla Morinës (Foto)

Kjo është fotoja më seksi nudo e Fjolla Morinës (Foto) GazetaExpress

Kjo është fotoja më seksi nudo e Fjolla Morinës (Foto)

Ajo paraqitet në vaskë derisa është tërësisht nudo.

E përfolur shpesh për gjoksin e saj të përmasave të mëdha, kjo foto tregon shumë për këngëtaren në fjalë.

Fjolla është njëra prej këngëtarëve me të përfolura në skenën tonë derisa ka premtuar që së shpejti do të vij edhe me projekte të reja. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 23:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera