Kthehu lart

Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit (Foto/Video)

Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit (Foto/Video) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 23:10

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’

Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani të rrëfente një nga sekretet e tij.

Moderatori i njohur ka komplimetuar këngëtaren për ferformancën e denjë të imitimit të Madonnas dhe ka thënë se i ka kujtuar realisht artisten.

“Beatrix, e imitove aq mirë Madonnan sa më habite. Ju nuk e dini, por Madonna ka qënë ëndrra ime e parë erotike. Kam qënë i vogël atëherë”, ka thënë moderatori duke shkaktuar të qeshura në sallë.

Ndryshe, Valon Shehu fitoi kupën për mbrëmjen e sotme të spektaklit, i cili imitoi HIM.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera